Warta Poznań – Olimpią Grudziądz 0:1 (0:1)

18. kolejka I ligi - Warta Poznań - Arka Gdynia  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

18. kolejka I ligi - Warta Poznań - Arka Gdynia Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterObie drużyny rozpoczną sobotnie spotkanie z w osłabionych składach. Trener Tomasz Asensky nie będzie mógł skorzystać z Macieja Rogalskiego pauzującego za kartki i dochodzącego do siebie po kontuzji nosa Marcina Stańka. A w szeregach poznańskiej Warty zabraknie także pauzujących za kartki Macieja Wichtowskiego oraz Igora Jurgi, nieobecny będzie także kontuzjowany Marcin Klatt.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

KS Warta Poznań

0 - 1

GKS Olimpia Grudziądz

• 17:51 Dziekujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 94' Koniec spotkania. Warta Poznań przegrała spotkanie 0:1.
  • 93' Cieśliński bez większych problemów przedostał się pod pole karne i oddał strzałw kierunku bramki ale Lis wybił ja na rzut rożny.
  • 93' Gawęcki na spalonym.
  • 90' Doliczone 4 minuty.
  • 88' Cyrk... sędzia niewieldziec dlaczego czekał ze wznowieniem gry mimo że Michalak był już po za boiskiem. Stracone dwie minuty.
  • 88' Cezary Michalak ukarany drugą zółta kartką.
  • 87' Fei Yu wywalczył rzut rożny dla Warty.
  • 86' Kryszak z rzutu wolnego strzelał wprost na bramkę. Lis bez większych problemów obronił.
  • 86' Olimpia: Kryszak za Smolińskiego
  • 82' Fei faulował Pogonowskiego.
  • 81' Pogonowski ukarany za przytrzymywanie przeciwnika.
  • 80' Za głęboka wrzutka w pole karne Banasiaka.
  • 79' Olimpia: Banasiak za Szczot
  • 77' Magdziarz próbował strzału z dystansu... właśnie próbował... posłał piłkę słabą płasko pomurawie. Osiecki nie miał problemów z obroną.
  • 75' Fei do Wilczynskiego w pole karne. Niewiele brakowało by piłka wpadła do siatki.
  • 74' Pisarczuk dosał kartkę za faul na Magdziarzu i następnie kopnięcie piłki by utrudnić rozpoczęcie gry.
  • 73' Olimpia: Gawęcki za Ruszkula
  • 69' Warta: Trojanowski za Jakóbowskiego
  • 65' Rzut rożny dla Warty wywalczony przed Jakóbowskiego.
  • 63' Warta: Pogonowski za Czoska
  • 58' Czoska ukarany kartką za faul.
  • 58' Wrzutka Magdziarza w pole karne do Gajdy
  • 57' Rzut wolny dla Warty, wykonuje Magdziarz.
  • 57' Warta: Fei Yo za Nowosielskiego
  • 53' Czoska wybrał piłkę spod nóg Szczota zatrzymując rajd w kierunku bramki.
  • 52' Ngamayama faulował zdaniem sędziego Cieślińskiego.
  • 47' Jakóbowski nie dał rady oddać strzału w kierunku bramki.
  • 45' Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.
  • 45' Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy wynik 0:1 dla Olimpii Grudziądz.
  • 44' Smoliśki strzelał z dystansu ale obok bramki.
  • 42' Gajda próbował strącić piłkę wrzuconą w pole karne ale nie wyszło mu to za dobrze i obyło sie bez zagrożenia dla bramki.
  • 40' Ruszkul z dystansu posłał piłkę do siatki. Wynik 0:1 dla Olimpii.
  • 39' Kolejny rzut rożny dla gości.
  • 36' Nowosielski wybił piłkę na rzut rożny.
  • 33' Czoska ślizgając się na murawie uderzył w piłke którą ledwo zatrzynał Osiecki upadając na murawę.
  • 32' Magdziarz wrzucał z rzutu rożnego ale prosto w ręce Osieckiego.
  • 31' Jakóbowski wywalczył rzut rożny.
  • 29' Magdziarz strzelał z lewego rogu pola karnego w kierunku bramki. Osiecki obronił bez większych problemów.
  • 28' Po kolejnym rożnym Frańczak stojąc na wprost bramki po za polem karnym oddał potężny strzał. Lis ledwo obronił i jest kolejny róg.
  • 26' Frańczak ponownie w polu karnym strzela. Lis obronił ale nie utrzymał piłki i jest rzut rożny dla gości.
  • 23' Wilczyński za długo czekał z wrzutką w pole karne... kiedy w końcu już zdecydował się podawał do Magdziarza zrobił to zdecydowanie za mocno i grę wznowi Osiecki.
  • 21' Frańczak faulował Jakóbowskiego w śroku pola
  • 17' Frańczak z dystansu strzela na bramkę Lisa. Z naszej perspektywy wyglądało to na gola ale piłka odbiła się od poprzeczki.
  • 14' Szczot w polu karnym główkował piłkę w kierunku bramki ale Lis dobrze ustawiony nie miał większych problemów z obroną.
  • 13' Snoliński wrzucał z rzutu wolnego w pole karne. Jeden z jego kolegów próbował strzelać ale zrobił to na tyle nieudlonie że piłka opuściła pole gry,
  • 11' Dobre ustawienie Lisa w polu karnym i koniec akcji gości.
  • 8' Z rzutu wolnego Magdziarz strzelał bezpośrednio na bramkę Osieckiego. Bramkarz gości wypiąstkował piłkę po za pole karne.
  • 4' Gajda w polu karnym strzelał ba bramkę. Piłka odbijając się od bramkarza wyszła po za pole gry na rzut rożny.
  • 0' Rozpoczynamy,
  • 15:59 Pogoda jest zmienna ale tuż przed rozpoczęciem spotkania wyszło słońce 🙂
  • 15:58 Witamy serdecznie. Przed nami mecz pierwszej ligii piłki nożnej pomiędzy Wartą Poznań a Olimpią Grudziądz.