Niedzielny obiad za pół ceny

Autor: irag. Poznań, 4 Września 2012

Niedzielny obiad za pół ceny Foto: Hotel RzymskiPoznaniacy wcale nie są skąpi, choć ten stereotypowy obraz jest wciąż bardzo silny. Tak jak mieszkańcy innych miast, również my lubimy promocje, podczas których mamy okazję wydać mniej bejmów. Na niedzielny obiad za pół ceny ponownie zapraszają restauracje Hotelu Rzymskiego.

By mieć pewność, że uda się skorzystać z tej promocji warto zarezerwować sobie stolik. Inaczej możemy się srodze zawieść widząc wszystkie miejsca zajęte, a okazja by zjeść tutaj obiad w tak atrakcyjnych cenach nie zdarza się często.

Co znajdziemy w menu przygotowanym na tą specjalną niedzielę? Są zakąski i sałatki, ale… skupmy się na “konkretach”

Możemy zjeść chłodnik litewski z jajkiem teraz za 4,50 zł bądź krem z zielonej sałaty z ziołowymi grzankami za 5,00 złotych.

Dania główne, które zamawiać będzie można za połowę ceny to kotleciki z kurczaka z papryką i ziołami, za które zapłacimy tego dnia 14,50 zł. Restauracja poleca także schab podany na szpinaku za 15,50 zł, czy polędwiczkę wieprzową z porami w sosie kaparowym za 16,00 złotych. Są również dania, które zwłaszcza teraz powinny dobrze smakować, a więc bryzol wołowy z kurkami za 29,50 zł czy ziemniaki z kurkami w śmietanie podane z jajkiem sadzonym za 11,00 złotych. Jest wreszcie wątróbka drobiowa podana na sałacie z ziołowymi grzankami za jedyne 12,00 złotych. Miłośnikom ryb szef kuchni poleca pstrąga pieczonego z koprem i cytryną, który tylko w najbliższą niedzielę kosztować będzie 18,50 zł. Wszystkie te danie oczywiście serwowane są ze wszystkimi dodatkami.

Na deser można będzie zamówić koktajl owocowy z kulką sorbetu za 4,50 złotych albo lodowy koszyczek z owocami i śmietaną za 5,50 zł.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Lepszykomentarz