POZnań

Warta Poznań – Dolcan Ząbki 3:0 (0:0)

Warta poznań - Ruch Radzionków - 22.04.2012 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta poznań - Ruch Radzionków - 22.04.2012 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterDzisiejsze spotkanie Warty Poznań będzie ostatnim spotkaniem rozegranym na Stadionie Miejskim ze względu na przygotowania obiektu do Euro 2012. Ostatnie dwa spotkania rozegrane zostaną w ogródku przy Drodze Dębińskiej.

“Jesteśmy lepszym zespołem od Dolcanu i, z całym szacunkiem dla rywala, ale nie ma innej opcji niż trzy punkty w tym meczu dla nas. Na pewno czeka nas jednak ciężki mecz. Dlatego liczymy na doping naszych kibiców i wierzymy, że pojawią się liczną grupą na meczu.” mówił Jakub Słowik bramkarz Zielonych, któremu z końcem sezonu kończy się okres wypożyczenia z Jagiellonii Białystok.

Czy Zieloni zdobędą komplet punktów pod wodzą trenera Czesława Owczareka? Wszystko się wyjaśni o godzinie 18.00. Zapraszamy na relację z tego meczu.

KS Warta Poznań

3 - 0

Dolcan Ząbki

• 19:53 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 90'+3 Koniec spotkania, Warta Poznań wygrała 3:0 z Dolcanem Ząbki.
  • 90' Doliczony czas do tej części spotkania to trzy minuty.
  • 90' Grzeszczyk podał do Jakóbowskiego ten podbiegł troszkę w kierunku bramki. Strzelił i gool!
  • 87' I kolejny gol po stronie Warty. Tym razem Grzeszczyk umieścił piłkę w siatce.
  • 86' Grzeszczyk posłał mocny strzał w stronę bramki ale nie dość celny.
  • 85' Jakóbowski śladem Lewandowskiego stojąc plecami do bramki próbował strzelić gola piętą zmieniając tylko lekko jej kont natarcia na bramkę. Leszczyński jednak zdołał wyłapać piłkę.
  • 84' Piceluk otoczony przez dwóch obrońców nie zdołał oddać strzału na bramkę Leszczyńskiego.
  • 82' Taktyczny faul Piceluka - 25 metrów do bramki
  • 82' Rożny dla gości.
  • 81' Dolocan: Zapaśnik za Jakubika
  • 78' Bartczak głową wybił piłkę wrzuconą z rzutu wolnego.
  • 76' Zamieszanie pod bramką Słowika... szczęśliwie piłka złapana przez bramkarza
  • 74' Warta: Bartkowiak za Mysiaka
  • 74' Reiss faulowany przez Koziera
  • 74' Strzał i goool! Reiss po bardzo ostrym kontem posłał piłkę do bramki!
  • 72' Warta: Jakóbowski za Foszmańczyka
  • 69' Świerblewski podwójnie zmarnował okazję. Najpierw mógł strzelać z rogu pola karnego a potem źle dośrodkował posyłając piłkę daleko ponad bramką po za pole gry.
  • 66' Mysiak ucierpiał w starciu z jednym z atakujących. Teraz znajduje się po za boiskiem i przez chwilę wyglądało na to że będzie wymuszona zmiana.
  • 65' Koziara faulował Grzeszczyka
  • 62' Kolejne zagrożenie dla bramki Leszczyńskiego i kolejne nie wykożystane okazje strzeleckie.
  • 62' Piceluk strzelał z pierwszej ale piłka odbiła się od jednego z obrońców i wyleciała po za pole karne.
  • 62' Rożny dla Zielonych.
  • 61' Warta: Grzeszczyk za Marciniaka
  • 61' Dolcan: Koziara za Bazlera
  • 60' Rożny dla gości po wybiciu przez Sobieraja, któy ciałem bronił bramki przed strzałem Grzelaka.
  • 56' Mocne podanie do Chwastka pod pole karne Warty ale Słowik pewnie wyszedł i złapał oburącz piłkę.
  • 55' Kartka dla Bazlera.
  • 53' Dobre rozegranie Bereszyńskiego lewą stroną boiska, podanie do Reissa, strzał na bramkę ale piłka minęła okienko o metr.
  • 49' Świerblewski wpuszczony sam przed pole karne Zielonych. Po chwili dobiegł do niego jeden z obrońców Zielonych, napastnik podawał Chwastka, który wyszedł na czystą pozycję strzelecką ale nie udało mu się dobrze złożyć do strzału. Wolna i słaba piłka złapana przez Słowika.
  • 48' Szkoda, Reiss nie doszedł do piłki będąc na piątym metrze. Mogła być bardzo ładna bramka ale Leszczyński wyłapał piłkę.
  • 45' Dośrodkowanie Mójty z rzutu wolnego - piłka wybita z pola karnego.
  • 45' Dolcan: Hylaszek za Osolińskiego.
  • 45' Druga połowa rozpoczęta.
  • 45'+1 Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.
  • 45'+1 Słowik ratuje sytuację! Po wrzutce w pole karne pierwszy silny strzał w kierunku bramki został z trudem obroniony. Po chwili Słowik podniósł się z murawy i wyłapał wysoką przerzutkę pod poprzeczką.
  • 45' Jednak minuta doliczona do spotkania.
  • 44' Ngamayama dobrze rozpoczął grę. Podał przed polem karnym do Piceluka ten ponownie oddał do niego w róg pola karnego. Alain odwrócił się i podawał w przed pole karne. Tam jeszcze jeden z kolegów próbował dojść do piłki by umieścić piłkę w bramce ale nie trochę zabrakło.
  • 42' Mójta wybijał piłkę z linii pola karnego Zielonych ale podał ją prosto do Osolińskiego. Ten nie myśląc długo strzelił lobem w kierunku bramki ale dobrze ustawiony Słowik wyłapał to zagranie.
  • 40' Ngamayama za mocno wystawił piłkę do Piceluka i piłka wyleciała po za pole gry. Grę wznowi Leszczyński.
  • 39' Marciniak faulowany.
  • 37' Mójta przerzucił pole karne próbując podawać do kolegów pod bramkę Leszczyńskiego.
  • 35' Bereszyński ładnie z 24 metrów będąc na wprost bramki strzelał. Leszczyński nie bez problemów złapał piłkę.
  • 34' Wrzutka w pole do Tataja. Słowik wybiegł na przeciw złapał piłkę i zderzył się Tatajem. Na szczęście nie było tu powodów do odgwizdania faulu.
  • 32' Po raz kolejny Bereszyński rozpoczyna grę na połowie gości. Wszedł w pole karne - próbował strzelać ale niecelnie.
  • 31' Reiss wrzucał w pole karne z wolnego ale Piceluk nie zdołał dojść do piłki i grę wznowi Leszczyński.
  • 31' Bereszyński faulowany.
  • 28' Goście ponownie próbują rajdem wejść w pole karne Warty ale jakimś zrządzeniem losu udało się zatrzymać ten rajd przy linii kończącej boisko.
  • 26' Wybicie z rożnego w pole karne, Leszczyński nerwowo ale wypiąstkował piłkę po za pole karne. Piłka doleciała na 25 metr do Reissa, który postanowił strzelać z pierwszej piłki. Piekielnie mocny strzał odbił się od obrońcy i wyleciał na aut w środkowej strefie boiska.
  • 25' Rzut rożny dla Zielonych - wykonuje Mójta.
  • 24' PIceluk strzelał płasko po murawie na lewy słupek bramki Leszczyńskiego. Bramkarz rozciągnął się w bramce i złapał piłkę.
  • 21' Reiss do Foszmańczyka, płasko po murawie w pole karne, próba zagrania piętą ale nic z tego.
  • 20' Pierwszy w miarę udany strzał Marciniaka na bramkę Leszczyńskiego ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.
  • 19' Marciniak zmarnował podanie Foszmańczyka tuż przed polem karnym.
  • 18' Ngamayama nie zdołał opanować podania od Reissa.
  • 14' Reiss z prawego rogu boiska wrzucał w pole karne ale żaden z zawodników ulokowanych w tej strefie nie zdołało dojść do piłki. Ostatecznie Leszczyński wznowi grę.
  • 13' Ngamayama przerwał bieg Piesia a Sobieraj spokojnie odebrał piłkę napastnikowi gości.
  • 12' Pieceluk podawał do Reissa w pole karne. Reiss strzela ale prosto w jednego z zawodników gości, piłka tylko wylatuje po za pole karne.
  • 10' Pieceluk ładnie lewą stroną przy linii autowej dobiegł do pola karnego walcząc jednym z obrońców gości. Próbował podawać w pole karne ale mu się nie udało piłka została wybita po za pole karne.
  • 7' Jak na razie oba zespoły mogą pochwalić się celnością w strzelaniu do fotoreporterów 🙂
  • 6' Piceluk zatrzymany przez obronę w polu karnym Dolcanu.
  • 4' Pierwsze przejście Dolcanu na połowę Warty i aut.
  • 3' Mysiak powrócił już na boisko
  • 2' Mysiak ucierpiał w starciu z jednym z zawodników gości i mamy chwilową przerwę w grze.
  • 0' Mecz rozpoczęty.
  • 17:58 Witamy! Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie Warty Poznań z Dolcanem Ząbki.