Warta Poznań – Ruch Radzionków 1:0 (1:0)

Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (1:0) 2:2 - Poznań 04.09.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (1:0) 2:2 - Poznań 04.09.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterDzisiaj 27. kolejka pierwszej ligi piłki nożnej. Na poznańskim boisku na przeciw siebie staną Warta Poznań i Ruch Radzionków. Czy Zieloni bez swojego kapitana Tomasza Magdziarza są w stanie cokolwiek poprawić w grze?

KS Warta Poznań

1 - 0

Ruch Radzionków

• 14:23 Dziękujemy za udział w relacji. Zapraszamy na kolejne.
  • 14:22 Spotkanie zakończone. Poziom gry obu drużyn był bardzo niski. Cytując klasyka wygrywa ten kto strzela bramki i tym razem uczyniła to Warta. Wiele błędów defensywy, które cudem nie skończyły się strzelaniem goli dla drużyny gości.
  • 90'+4 Koniec spotkania.
  • 90'+2 Reiss faulowany a sędzia nie reaguje!
  • 90' Reiss i Klatt w na połowie gości. Klatt podaje do Reissa ten omijając obrońcę wbiega w pole karne i strzela. Kiełpin obronił jednak strzał przysporzył mu trochę problemów.
  • 90' Jeszcze cztery minuty spotkania.
  • 89' Cisse zagrał ręką, widział to sędzia który był bardzo blisko sytuacji ale nie podyktował rzutu wolnego.
  • 87' Foszmańczyk ucierpiał uderzony w głowę przez Rockiego kiedy poślizgnął się na murawie. Rocki po chwili wybił piłkę na aut... Zieloni grając fair play oddali piłkę gościom.
  • 85' Grzelczyk dostał żółtą kartkę za zagranie ręką.
  • 84' Radliński wyszedł na koniec pola karnego by zatrzymać Cisse który bez problemu wbiegł w pole karne! Sytuacja kuriozalna ale na szczęście Cisse nie udało się oddać celnego strzału.
  • 83' Cisse na spalonym ale sędzia puścił grę by po chwili odgwizdać spalony...
  • 82' Z wolnego wrzucał Rocki, pierwszy strzał obronił Radliński potem w zamieszaniu jeden z obrońców głową wybił piłkę z pola karnego.
  • 81' Ngamayama faulował Kowalskiego. Rzut wolny po lewej stronie pola karnego Warty.
  • 78' Rzut wolny dla gości przy prawej linii autowej z na wysokości początku pola karnego Warty. Wrzutka piłki w pole karne - dobrze ustawiony Radliński pewnie łapie piłkę.
  • 77' Bereszyński swoim rajdem dogonił Rockiego i pewnym wejściem odebrał mu piłkę.
  • 76' Kowalski strzelał z dystansu. Radliński nie miał problemu z wyłapaniem tego strzału.
  • 75' Reiss do Klatta tuż przed pole karne... ten za długo kombinował co zrobić i ostatecznie stoperzy zatrzymali go.
  • 74' Wrzutka z rzutu wolnego wprost w ręce Kiełpiny.
  • 71' Reiss faulowany przez Danielewicza... ale to Reiss zobaczył kartonik... cikawe bo to Reiss był kopany przez Giesę
  • 70' Wrzutka do Radzia ten głową próbował kierować piłkę do bramki ale nie udało mu się.
  • 69' Kowalski płasko podał do Cisse, podanie na szczęście przecięte przez obronę ale mimo wszystko tego podania nie powinno być.
  • 69' Warta: Kosznik za Mójktę
  • 67' Cisse próbował strzelać z 5 metra ale pozycja w jakiej był była bardzo ciężka i nie udało mu się posłać piłki w światło bramki.
  • 67' Zieloni na spalonym...
  • 65' Radliński wznawiał grę z ręki wyrzucając piłkę.... ale chyba nie zauważył że nie da się takiego podania wykonać - Cisse dobiegł do podania na szczęście jeden ze stoperów zdołał dobiec do niego i odebrać piłkę.
  • 64' Klatt faulowany przez Kopacza za co sędzia nie miał wyjścia i pokazał faulującemu żółty kartonik.
  • 63' Rocki wbiegał w pole karne. Razem z nim Sobieraj, który w ostatniej chwili powstrzymuje strzał.
  • 61' Rzut rożny dla Warty - do piłki idzie Reiss.
  • 59' Warta: Klatt za Giela
  • 58' To się nie dzieje! Piękne piękne płaskie podanie Giela z linii kończącej boisko do Reissa na czwarty metr. Ten nie zdołał dobrze się złożyć i umieścić piłki w siatce. Po chwili dobita piłka wrzucona jest ponownie w pole karne do Giela, który głową próbował skierować piłkę do siatki... próbował bo piłka minęła słupek nie po tej stronie co trzeba....
  • 57' Mróz oddał niecelny strzał na bramkę Radlińskiego.
  • 57' Rzut rożny dla Ruchu.
  • 56' Muszalik upomniany przez sędziego za faul.
  • 54' Warta: Grzeszczyk za Marciniaka
  • 51' Bereszyńki podawał na pamięć do Marciniaka w pole karne... za mocno
  • 50' Muszalik faulowany.
  • 47' Wrzutka w pole karne z rożnego wróciła do Mójty, ten próbował ponownie zagrywać w pole karne jednak Kiełpin przejął podanie.
  • 46' Bartczak wrzucał w pole karne ale jeden ze stoperów przeciął podanie i jest rożny. Do wrzutki szykuje się Mójta.
  • 45' Ruch: Cisse za Tumicza
  • 45' Ruch: Danielewicz za Dziewulskiego
  • 45' Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania.
  • 13:19 Kibiców Warty w ciągu pierwszej połowy przybyło i jest ich około 1000 ale dokładne liczby poznamy po meczu.
  • 45'+1 Radliński wznawia grę jednak sędzia gwiżdże na przerwę.
  • 45'+1 Giesa próbował strzału z dystansu. Radliński rzucił się w prawą stronę ale piłka na szczęście minęła słupek i wyleciała z boiska.
  • 45' Ta część spotkania potrwa jeszcze minutę.
  • 45' Kopacz faulowany w środku pola.
  • 43' Reiss faulowany przez Muszalika jednak sędzia nie odgwizduje tego zagrania.
  • 42' Tumicz w polu karnym dzielnie walczył, próbując przekonać sędziego że został sfaulowany, jednak sędzia Radkiewicz nie podzielał tego sądu i grę zwzowił Radliński ponieważ piłką opuściła boisko.
  • 40' Spalony Tumicza uratował Zielonych.
  • 37' Kontra Warty, Reiss ze środkowego koła na boisku podawał na prawą stronę do Foszmańczyka, który dobiegł na wysokość pola karnego gości... i poślizgnął się.
  • 36' Obrona Warty zaczyna się gubić. Coraz częściej goście głęboko wchodzą w pole karne poznaniaków.
  • 35' Sędzia wskazał przywilej korzyści po faulu na Muszaliku by po paru sekundach odgwizdać faul.
  • 34' Zieloni oddali piłkę gościom - Foszmańczyk wrócił już na boisko.
  • Foszmańczyk po starciu z Dziewulskim leży na murawie. Gości wybili piłkę na aut umożliwiając ekipie medycznej pomoc zawodnikowi.
  • 33' Reiss próbował strącić głową wrzutkę w pole karne ale nie zdołał dość do piłki.
  • 31' Zamieszanie w polu karnym gości. Na czystej pozycji Foszmańczyk - strzela wysoko ponad bramką.
  • 30' Reiss podaje z prawej strony boiska do Giela w pole karne, próbuje strzelać i nic... piłka odbija się od obrońcy i trafia do kolejnego Warciarza.
  • 29' Błąd obrony Warty, puszczony samopas Tumicz. Ngamayama zdołał go dogonić i opóźnić zagrożenie wybijając na rożny.
  • 28' Bereszyński faulował Mróza.
  • 25' Rozpoczął Reiss! poprowadził piłkę przez środek boiska na połowę gości, podał do płasko do Bereszyńskiego na prawy róg pola karnego. Ten podbiegł kawałek i huknął mijając zdziwionego Kiełpina! Warta Poznań prowadzi 1:0 z Ruchem Radzionków.
  • 24' Dziwne zachowanie zawodników Warty... spokojnie mogli wyprowadzić piłkę z rzutu rożnego a postanowili wybijać na kolejny rożny.
  • 24' Rzut rożny dla gości.
  • 23' Rzut wolny dla gości przy polu karnym Warty. Wrzutka w pole karne... gdzieś tam jeden z zawodników Ruchu dotknął piłki ale skończyło się na wznowieniu przez Radlińskiego.
  • 21' Z połowy Warty rozpoczyna Mysiak, podaje do Reissa ten dobiega do pola karnego gości i płasko podaje do Giela. Goście zdążyli zatrzymać atak.
  • 19' Wrzutka Mysiaka w pole karne, żaden z będących tam zawodników Zielonych chyba nie kwapił się by ruszyć się do piłki. Kiedy trafiła ona do Reissa ustawionego w prawym rogu pola karnego ten oddał strzał na bramkę... wysoko ponad nią.
  • 19' Mysiak faulowany.
  • 19' Tumisz na spalonym.
  • 17' Kuriozalna sytuacja Tumisz w lewym rogu pola karne na przeciw niemu wybiegł Radliński. Tumisz próbował strzelać ale Radliński szczęśliwie odbił piłkę która wróciła do zaskoczonego Tumisza... bramkarz Zielonych postanowił rzucić się jeszcze raz i wyciągnąć piłkę spod nóg napastnika.
  • 16' Foszmańczyk prawą stroną boiska podbiegł do linii kończącej boisko. Wrzucał do Reissa ale stoperzy przerwali podanie.
  • 14' Z rzutu wolnego Reiss trafił prosto w mur obrońców, piłka wróciła do niego. Postanowił podać w pole karne do jednego z kolegów... główka była ale niecelna.
  • 13' Foszmańczyk faulowany przez Kopacza. Rzut wolny dla Warty z około 20 metra.
  • 10' Tym razem na środku boiska faulowany Dziewulski.
  • 9' Sobieraj próbował strzału z dystansu... nie można powiedzieć by był niecelny ale nie sprawił problemu Kiełpinowi.
  • 9' Bereszyński ponownie faulowany na połowie gości.
  • 8' Sobieraj do Ngamayamy ten do Bereszyńskiego....i aut na wysokości pola karnego gości.
  • 6' Mójta z autu podawał do Ngamayamy ten między obrońcami za mocno podał do linii autowej i Mójta nie zdążył dobiec... aut dla gości.
  • 5' Bartczak nie opanował podania z drugiej strony boiska i przez chwilę inicjatywa było po stronie gości. Ostatecznie zakończyła się autem dla Ruchu.
  • 3' Bereszyński faulowany na wysokości 20 metra tuż przy lini autowej. W pole karne wrzucał Reiss w przed pole bamkowe do Giela, któremu nie udało się dojść do piłki. Kiełpin bez większych problemów złapał piłkę.
  • 2' Dobre zachowanie Marciniaka na połowie gości i przejęcie piłki, podanie do Reissa ale niestety goście znowu górą.
  • 1' Należy się poprawka z naszej strony. Kibiców gości jest już jedenastu:)
  • 0' Goście ubrani są w żółto czarne stroje a gospodarze w tradycyjne żółto zielone.
  • 0' Sędzia Radkiewicz rozpoczą spotkanie.
  • 12:24 Trwa przedstawianie skłądów obu drużyn. Przybyłych kibiców jest kilkuset w tym czterech kibiców przyjezdnych w sektorze gości.
  • 12:23 Witamy! Przed nami mecz 27. kolejki pierwszej ligi pomiędzy Wartą Poznań a Ruchem Radzionków.