Maniacy biegania, gotowi do startu?

Autor: miarecki. Poznań, 20 Lutego 2012

Ruszyła druga tura zapisów do 8 Maniackiej Dziesiątki ! Organizatorzy biegu przypominają, że pierwsza tura z limitem 1500 miejsc skończyła się po zaledwie 8 tygodniach!

Zainteresowanie biegiem jest tak duże, że już teraz wiadomo, że wszyscy nie będą mogli pobiec z uwagi na limit uczestników, mówi Artur Kujawiński, dyrektor biegu.

Maniacka Dziesiątka 2012Specjalnie dla biegaczy postanowiono przeorganizować całą trasę, aby umożliwić udział większej liczbie uczestników. Opracowany został projekt nowej trasy Maniackiej Dziesiątki, który obejmować będzie jedną pętlę częściowo w centrum miasta, start i meta pozostają bez zmian na ul. Baraniaka z finiszem na torze regatowym Malta.

Trasa została już przetestowana i jak pokazują oznaczone na mapie przewyższenia wszystko wskazuje, że będzie jeszcze szybsza niż w poprzednich edycjach. Pełna dokumentacja z planem organizacji oraz wymaganie formalności zostały już złożone i teraz organizatorzy biegu oczekujemy pozwolenia.

Wierzymy, że nowa trasa wprowadzona zostanie w życie co zapewni dynamiczny rozwój naszego biegu. Pozwoli też na uczestnictwo większej liczby biegaczy a także ścisłej czołówki Polski wraz z organizacją imprezy Mistrzowskiej. Już teraz otrzymujemy wiele zapytań od biegaczy etiopskich i marokańskich, którzy zainteresowani są udziałem w Maniackiej Dziesiątce, dodaje Artur Kujawiński.

Trasa Maniackiej Dziesiątki 2012

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Maniacy biegania, gotowi do startu?)

  1. szacunek, z zazdroscia patrze na biegaczy – sie czlowekowiu po prostu nie chce 🙂