Śmiertelny wypadek w Pobiedziskach

Autor: bigbiciq. Poznań, 1 Września 2011

Jedna osoba zginęła w wypadku dwóch samochodów osobowych i ciężarówki z cysterną. Do tragedii doszło w Pobiedziskach na drodze krajowej nr 5 w kierunku Gniezna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Ofiarą śmiertelną jest kierowca fiata uno. Zmarł on na miejscu wypadku mimo udzielonej mu szybko pomocy. Rannych zostało czworo pasażerów, w tym troje dzieci. Zostali oni przetransportowani przez śmigłowiec LPR i karetki pogotowia do poznańskich szpitali.

Policja musiała zorganizować objazdy, ponieważ droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci i ratownicy medyczni.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (2)

  1. Witam.
    Ciekawe kto pisze te bzdury na temat tego wypadku w Pobiedziskach:
    a mianowicie było tam 5 zastępów Straży Pożarnej w tym 4 Państwowej i 1 Ochotniczej z Pobiedzisk (którzy byli pierwsi i zrobili główna prace).

  2. To są informacje podawane “na gorąco”, nie ma co kruszyć kopi o ilość pojazdów. Nie byliśmy na miejscu i skazani jesteśmy na subiektywne opinie obserwatorów i świadków. Przeciętny kowalski nie widzi różnicy między podnośnikiem, a drabiną. Dla niego zawsze to będzie drabina, mimo, że konstrukcyjnie są to dwie różne sprawy. Ile osób wchodzi w skład zastępu? Nie ma to znaczenia, ważne jest to, że przyjechali strażacy i zrobili to co mogli. Strażak będzie strażakiem niezależnie czy z OSP czy z PSP.
    Dzięki za uszczegółowienie informacji 🙂