III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju na Trawie – dzień drugi

Drugi dzień przyniósł sporo emocji. Zwłaszcza podczas zmagań pań, które spotkały się z reprezentacją Białorusi.

POLKI POLEGŁY… ale drogie Panie – nic się nie stało, kochane nic się nie stało! Gramy dalej!

Nasze reprezentantki pierwszą połowę zakończyły wynikiem 2:1. Białorusinki strzeliły co prawda wyrównującą bramkę, ale zrobiły to już po syrenie kończącej tą część meczu. Druga połowa rozpoczęła się niestety od utraty bramki. Na 2 minuty przed końcem meczu nasze reprezentantki postanowiły 2 minuty przed końcem meczu wycofać zawodniczkę z bramki chcąc zwiększyć swoje szanse w ataku. Niestety niewiele to pomogło i reprezentantki Białorusi wygrały ten mecz wynikiem 4:2.

POLSKA GOLA!

Panowie od pierwszych sekund meczu z reprezentacją Kanady mieli zdecydowaną przewagę na boisku. Potrafili też to zamienić na bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0! Druga połowa wyglądała podobnie, choć padło mniej bramek. Kanadyjczycy strzelili honorowego gola z rzutu karnego. Ostatecznie Polacy wygrali z Kanadą 7:1.

Wyniki pozostałych spotkań drugiego dnia znajdziesz tutaj.